fbq('track', 'Search');
Filtry
Resetuj

Pigtail

Do zakończenia kabla światłowodowego używa się tak zwanych pigtaili. Są to odcinki światłowodu jednowłóknowego z jednej strony zakończone półzłączką. Różne są standardy zakańczania wtyczek, które determinują ich przeznaczenie, niektóre znajdują zastosowanie w telekomunikacji, w sieciach kablowych, inne w sieciach typu LAN, WAN, technikach pomiarowych, na kolei, do systemów czujników. Wszystkie wymienione złącza są przedstawione w poniższej kategorii w różnych wariantach długości, w wersji singlemode i multimode, charakteryzują się one niską tłumiennością oraz łatwą instalacją i obsługą światłowodu, a także dużą prędkością transmisji danych. Zastosowanie najlepszej jakości materiałów i dbałość o wysoką jakość wykonania zapewnia możliwie najdłuższe i bezawaryjne użytkowanie oferowanych pigtaili.

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Kod: 54116
Kod EAN: 5901878541167

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Kod: 54117
Kod EAN: 5901878541174

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Kod: 54118
Kod EAN: 5901878541181

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 1m

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 1m

Kod: 54119
Kod EAN: 5901878541198

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Wielomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 2m

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 2m

Kod: 54120
Kod EAN: 5901878541204

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Wielomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 3m

Qoltec Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 3m

Kod: 54121
Kod EAN: 5901878541211

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Wielomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Kod: 54099
Kod EAN: 5901878540993

Rodzaj złączy:
LC/APC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Kod: 54100
Kod EAN: 5901878541006

Rodzaj złączy:
LC/APC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Kod: 54101
Kod EAN: 5901878541013

Rodzaj złączy:
LC/APC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Kod: 54096
Kod EAN: 5901878540962

Rodzaj złączy:
LC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Kod: 54097
Kod EAN: 5901878540979

Rodzaj złączy:
LC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Qoltec Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Kod: 54098
Kod EAN: 5901878540986

Rodzaj złączy:
LC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

1 z 4