Filtry
Resetuj

Pigtail

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Kod: 54116
Kod EAN: 5901878541167

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Kod: 54117
Kod EAN: 5901878541174

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Kod: 54118
Kod EAN: 5901878541181

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 1m

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 1m

Kod: 54119
Kod EAN: 5901878541198

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Wielomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 2m

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 2m

Kod: 54120
Kod EAN: 5901878541204

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Wielomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 3m

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | 3m

Kod: 54121
Kod EAN: 5901878541211

Rodzaj złączy:
FC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Wielomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Kod: 54099
Kod EAN: 5901878540993

Rodzaj złączy:
LC/APC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Kod: 54100
Kod EAN: 5901878541006

Rodzaj złączy:
LC/APC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Kod: 54101
Kod EAN: 5901878541013

Rodzaj złączy:
LC/APC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 1m

Kod: 54096
Kod EAN: 5901878540962

Rodzaj złączy:
LC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 2m

Kod: 54097
Kod EAN: 5901878540979

Rodzaj złączy:
LC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | 3m

Kod: 54098
Kod EAN: 5901878540986

Rodzaj złączy:
LC/UPC

Rodzaj pigtaila:
Jednomodowy

Więcej

1 z 4