fbq('track', 'Search');
Filtry
Resetuj

Tłumiki

Sieci światłowodowe składają się z wielu różnych elementów mających na celu jak najbardziej usprawnić proces przesyłu i odbioru sygnału optycznego. Jednym z nich jest tłumik światłowodowy. Odpowiada on za dostosowanie mocy sygnału optycznego do urządzeń odbiorczych. Żeby mógł spełnić swoją funkcję, powinien być umieszczony tuż przed detektorem, dzięki temu wielkość mocy optycznej po przejściu przez urządzenie mieści się w obszarze pracy odbiornika. Każdy tłumik ma ściśle określoną wartość tłumienia sygnału. Musi on być również dopasowany ze względu na rodzaj złącza: SC-SC lub FC-FC oraz typ: męsko-żeński, żeńsko-żeński. Wykorzystując te zmienne możesz za pomocą filtrów odnaleźć wśród prezentowanych produktów interesujące Cię urządzenie. Wszystkie wykonane zostały z dbałością o szczegóły z najwyższej klasy materiałów, by zapewnić możliwie jak najdłuższe i bezawaryjne użytkowanie.

Qoltec Tłumik światłowodowy SC/UPC (F) - SC/UPC (F) | Singlemode | 15dB

Qoltec Tłumik światłowodowy SC/UPC (F) - SC/UPC (F) | Singlemode | 15dB

Kod: 54194
Kod EAN: 5901878541945

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
SC/UPC - SC/UPC

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy SC/UPC (F) - SC/UPC (F) | Singlemode | 3dB

Qoltec Tłumik światłowodowy SC/UPC (F) - SC/UPC (F) | Singlemode | 3dB

Kod: 54190
Kod EAN: 5901878541907

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
SC/UPC - SC/UPC

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 2dB

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 2dB

Kod: 54183
Kod EAN: 5901878541839

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 15dB

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 15dB

Kod: 54188
Kod EAN: 5901878541884

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 10dB

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 10dB

Kod: 54187
Kod EAN: 5901878541877

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 15dB

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 15dB

Kod: 54182
Kod EAN: 5901878541822

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy SC/UPC (F) - SC/UPC (M) | Singlemode | 5dB

Qoltec Tłumik światłowodowy SC/UPC (F) - SC/UPC (M) | Singlemode | 5dB

Kod: 54197
Kod EAN: 5901878541976

Rodzaj złączy:
SC/UPC - SC/UPC

Typ:
męsko - żeński

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 3dB

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 3dB

Kod: 54184
Kod EAN: 5901878541846

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 2dB

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 2dB

Kod: 54177
Kod EAN: 5901878541778

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 3dB

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 3dB

Kod: 54178
Kod EAN: 5901878541785

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 5dB

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 5dB

Kod: 54179
Kod EAN: 5901878541792

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 8dB

Qoltec Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 8dB

Kod: 54180
Kod EAN: 5901878541808

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

1 z 2