Filtry
Resetuj

Tłumiki

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 2dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 2dB

Kod: 54177
Kod EAN: 5901878541778

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 3dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 3dB

Kod: 54178
Kod EAN: 5901878541785

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 5dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 5dB

Kod: 54179
Kod EAN: 5901878541792

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 8dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 8dB

Kod: 54180
Kod EAN: 5901878541808

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 10dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 10dB

Kod: 54181
Kod EAN: 5901878541815

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 15dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (F) | Singlemode | 15dB

Kod: 54182
Kod EAN: 5901878541822

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 2dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 2dB

Kod: 54183
Kod EAN: 5901878541839

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 3dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 3dB

Kod: 54184
Kod EAN: 5901878541846

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 5dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 5dB

Kod: 54185
Kod EAN: 5901878541853

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 8dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 8dB

Kod: 54186
Kod EAN: 5901878541860

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 10dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 10dB

Kod: 54187
Kod EAN: 5901878541877

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 15dB

Tłumik światłowodowy LC/UPC (F) - LC/UPC (M) | Singlemode | 15dB

Kod: 54188
Kod EAN: 5901878541884

Zastosowanie:
- telekomunikacja - sieci przesyłania danych - CATV - systemy sterowania i sygnalizacji - sieci pomiarowe - sieci komputerowe

Rodzaj złączy:
LC/UPC - LC/UPC

Więcej

1 z 2